AGENCJA CELNA PEKO
Strona główna
O firmie
Oddziały
Usługi spedycyjne
Druki do pobrania
Linki
Praca
Kontakt
New York:
Warszawa:
Hong Kong:
SŁOWNIK TERMINÓW CELNYCH
english version
O firmie

Agencja PEKO działając na rynku spedycyjnym od 1991 roku osiągnęła bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Podstawą takiego stanowiska jest zespół zatrudnionych w niej ludzi, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w pracy agentów celnych i spedytorów nabytą poprzez wieloletnią praktykę w tej branży.

Mamy nadzieję, że kompleksowość i profesjonalizm świadczonych przez nas usług pozwoli ku satysfakcji naszych klientów postawić nas na wiodącym miejscu wśród firm specjalizujących się w tego rodzaju działalności. Organizując odprawy celne we wszystkich procedurach celnych służymy również doradztwem w zakresie funkcjonowania polskiego systemu celnego w oparciu o Kodeks Celny, przepisy wykonawcze i związkowe oraz prowadzeniem profesjonalnego postępowania odwoławczego w zakresie spornych spraw celno - podatkowych .

Oferujemy kompleksową obsługę celną i statystyczną:

  • Agencja Peko dokona w Państwa imieniu odprawy celnej we wszystkich procedurach w Urzędach Celnych właściwych miejscowo dla siedziby naszych oddziałów, w tym z zastosowaniem procedur uproszczonych.
  • Oferujemy również odprawy przesyłek w obrocie pocztowym.
  • Nasz agent przygotuje dla Państwa wszelkie dokumenty określone przepisami celnymi i wymagane przez administrację celną.
  • Istnieje również możliwość skorzystania z naszych zabezpieczeń długu celnego jako zapłaty należności celnych za naszym pośrednictwem.
  • Możemy dokonać odprawy celnej z zastosowaniem procedury uproszczonej oraz umożliwić importerom rozliczenie podatku VAT w deklaracji podatkowej.
  • W przypadkach sporów z Urzędami Celnymi oferujemy możliwość wnoszenia odwołań od decyzji, wszelkich wniosków i pism związanych z postępowaniem celnym, zwolnieniem oraz umorzeniem cła.
  • Agencja Peko oferuje Państwu usługi w zakresie przygotowywania i składania deklaracji statystycznych Intrastat.

Usługi spedycyjne w  kraju i za granicą,  w eksporcie, imporcie i tranzycie z uwzględnieniem wszystkich gałęzi transportu realizuje: 
PEKO Spedycja Międzynarodowa W. Jankowski, P. Stachura, Spółka Jawna

Copyright by PEKO