Agencja Celna Peko

Agencja Celna Peko działa na rynku agencji celnych od 1991 roku, świadcząc usługi celne i pomagając przy obsłudze międzynarodowego ruchu towarowego.

Agencja Celna Peko osiągnęła bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Podstawą takiego stanowiska jest zespół zatrudnionych w niej ludzi, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w pracy agentów celnych nabytą poprzez wieloletnią praktykę w tej branży.

Mamy nadzieję, że kompleksowość i profesjonalizm świadczonych przez nas usług pozwoli, ku satysfakcji naszych klientów, postawić nas na wiodącym miejscu wśród firm specjalizujących się w tego rodzaju działalności.

Oferujemy kompleksową obsługę celną i statystyczną:

  • Agencja Peko dokona w Państwa imieniu odprawy celnej we wszystkich procedurach celnych w Urzędach Celno - Skarbowych właściwych miejscowo dla siedziby naszych oddziałów, w tym z zastosowaniem procedur uproszczonych.
  • Oferujemy również odprawy przesyłek w obrocie pocztowym.
  • Nasz agent przygotuje dla Państwa wszelkie dokumenty określone przepisami celnymi i wymagane przez administrację celną.
  • Istnieje również możliwość skorzystania z naszych zabezpieczeń długu celnego jako zapłaty należności celnych za naszym pośrednictwem.
  • Możemy dokonać odprawy celnej z zastosowaniem procedury uproszczonej oraz umożliwić importerom rozliczenie podatku VAT w deklaracji podatkowej.
  • Agencja Peko oferuje Państwu usługi w zakresie przygotowywania i składania deklaracji statystycznych Intrastat.

 

Oddając do Waszej dyspozycji zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników zapraszamy do współpracy.

Peko AC AEO