Kluczem do Twojego sukcesu jest odpowiedni opiekun transportu Doradzimy Ci i zorganizujemy import i eksport w każdym kierunku świata

Transport międzynarodowy - Spedycja

Peko w liczbach


 • 0
  KRAJÓW NA ŚWIECIE, KTÓRE OBSŁUGUJEMY
 • 0
  LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU
 • 0
  REALIZOWANYCH ZLECEŃ ROCZNIE
 • PEKO Spedycja — firma transportowa o zasięgu globalnym

   

  Poszukujesz firmy świadczącej rzetelne usługi transportowe? Jeśli zależy Ci na sprawności działania i bezpieczeństwie ładunku — koniecznie zwróć uwagę na naszą ofertę! Pomożemy Ci dobrać transport, wynegocjujemy korzystne stawki i zabezpieczymy ładunek.

  Jesteśmy profesjonalistami, na rynku działamy od ponad 16 lat. Świadczymy usługi transportowe i celne. Wyznajemy zasadę, że transport międzynarodowy wymaga kompleksowego podejścia — możesz mieć pewność, że podczas współpracy z nami Twoje towary będą bezpieczne i dotrą do celu na czas.

  Wiemy, że potrzeby naszych klientów są bardzo różne. Jesteśmy firmą spedycyjną działającą elastycznie — pomożemy Ci wybrać odpowiedni rodzaj transportu, a jeśli zajdzie taka potrzeba połączymy kilka z nich, by zastosować przewóz intermodalny. Z naszą pomocą sprawnie przeprowadzisz transport międzynarodowy z i do każdego zakątka świata. Wypracowaliśmy skuteczne metody działania i sieć kontaktów, dzięki czemu powierzając nam transport, możesz czuć się bezpiecznie.

   

  Zobacz, jak możemy Ci pomóc >>>

   

  Doradztwo i bezpłatne przygotowanie oferty transportu międzynarodowego

   

  Sprawny transport to jeden z czynników wpływających na prawidłowe funkcjonowanie i rozwój Twojej firmy. Doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług transportowych. Zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli zastanawiasz się:

  • jak zaplanować transport, by zoptymalizować jego koszt?
  • jak porównać ze sobą otrzymane oferty, by nie być zaskoczonym ukrytymi kosztami?
  • jakie warunki sprzedaży Incoterms wybrać?

  Poszukujesz doświadczonego usługodawcy z zakresu transportu międzynarodowego, któremu można zaufać? Skontaktuj się z nami!

  Nasi eksperci doradzą Ci, jaką formę transportu wybrać i na co zwrócić uwagę. Przygotujemy Ci bezpłatną wycenę.

  Zajmujemy się spedycją w kraju i transportem międzynarodowym. Wesprzemy Cię w pełnym procesie dostawy: zarówno w imporcie, jak i eksporcie towaru, stale monitorując ich przebieg.

   

  transport międzynarodowy spedycja międzynarodowa peko spedycja

   

  Transport międzynarodowy – zyskaj dedykowanego opiekuna

   

  Transport międzynarodowy to wieloetapowy proces, który wymaga specjalistycznego nadzoru. Współpracując z nami, zyskasz dedykowanego opiekuna, który będzie się z Tobą kontaktował przez cały okres współpracy.

  W ramach naszej obsługi możesz liczyć na wsparcie w takich obszarach jak:

  • Planowanie i koordynacja transportu – określamy najlepszą trasę dostawy, uwzględniając czas i koszty.
  • Negocjacje z przewoźnikami – szukamy najniższych stawek i atrakcyjnych warunków transportu.
  • Zarządzanie ryzykiem – zabezpieczamy Twój towar przed uszkodzeniami lub utratą podczas transportu.
  • Nadzorowanie dostawy – jako spedytor trzymamy rękę na pulsie, weryfikując, czy dostawa jest realizowana zgodnie z harmonogramem, a wszystkie formalności zostały załatwione.
  • Istnieją różne rodzaje transportu, w tym transport morski, powietrzny, lądowy i kombinowany. Każdy rodzaj ma swoje unikalne wyzwania i wymagania, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj spedycji dla danej dostawy.

   

  Co zyskasz, decydując się na nasze usługi transportowe?

   

  • Najszybsze wyceny na rynku
  • Dedykowanego opiekuna przez cały okres współpracy
  • Wiedzę – szkolenie z porównywania ofert, planowania transportu i Incoterms
  • Komfort i poczucie bezpieczeństwa, otrzymując aktualne info o statusie transportu
  • Złapiesz wiatr w żagle i obierzesz dobry kurs!

   

  Transport międzynarodowy i transport krajowy

   

  PEKO Spedycja Międzynarodowa z siedzibą w Sopocie to firma spedycyjna, która realizuje transport międzynarodowy oraz transport krajowy.

  Dzięki kontaktom ze sprawdzonymi partnerami – renomowanymi armatorami, liniami lotniczymi, ubezpieczycielami, przewoźnikami drogowymi oraz siecią agentów, nasza firma realizuje usługi transportowe na całym świecie.

  PEKO Spedycja Międzynarodowa zapewnia kompleksową obsługę w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego:

  Oferujemy usługi transportowe wszystkimi możliwymi kanałami, a w tym także transport intermodalny i multimodalny. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować transport do potrzeb naszych Klientów.

   

  transport międzynarodowy spedycja PEKO Spedycja

   

  Własna agencja celna – ważny element transportu międzynarodowego

   

  Nasi Klienci mogą skorzystać z obsługi celnej w PEKO Agencja Celna, która działa od 1991 roku. Do dyspozycji pozostaje 35 agentów w 8 oddziałach w Gdańsku, Gdyni, Iławie, Tczewie, Kwidzynie i Olsztynie. Agencja Celna przejmie obowiązki związane z procedurami celnymi oraz kwestie statystyczne (przygotowywanie i złożenie deklaracji statystycznych).

   

  Nasza firma: spedycja z trójmiasta z zasięgiem globalnym

   

  Mimo, że nasze biuro mieści się w Sopocie, to usługi transportowe firmy nie ograniczają się do wybranych lokalizacji — z sukcesem realizujemy zlecenia transportu na terenie całego kraju i do/z dowolnego miejsca na świecie.

  Współpraca z profesjonalną firmą w zakresie spedycji drogowej, morskiej, lotniczej oraz kolejowej to gwarancja doświadczenia, elastyczności proponowanych rozwiązań oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Zapraszamy do kontaktu – z chęcią przygotujemy dedykowaną ofertę!

   

  Spedycja międzynarodowa — powierz organizację transportu doświadczonym specjalistom

   

  Transport globalny towarów to istotna dźwignia rozwoju biznesu, dlatego warto jego organizację powierzyć profesjonalistom. Z chęcią zajmiemy się planowaniem i nadzorem całego procesu transportu po to, byś mógł skupić się na tym, na co ciągle brakuje Ci czasu!

  Poszukujesz profesjonalnej firmy transportowej? Współpraca z nami z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy godnym zaufania partnerem w zakresie transportu międzynarodowego. Usługi spedycyjne świadczymy od 16 lat — duże doświadczenie i samodzielnie wypracowane metody pozwalają nam sprawnie przeprowadzać międzynarodowy transport towarów z i do wszystkich zakątków globu. Szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa towarów, sprawności działania, jakości obsługi oraz Twojego samopoczucia.

  Niezależnie od tego, czy chcesz przetransportować towary w obrębie Europy, czy ma on przebyć drogę przez ocean — możesz być pewien, że Twój towar dotrze bezpiecznie. Realizujemy zlecenia na transport globalny drogą morską, kolejową, lotniczą i drogową. Obsługujemy kompleksowo zarówno ładunki drobnicowe (LCL i LTL), jak i całokontenerowe (FCL) oraz całopojazdowe (FTL). Zajmujemy się również przewozem towarów niebezpiecznych (ADR) i transportem specjalistycznym. Każdy Twój ładunek zostanie ubezpieczony, a jeśli będziesz potrzebował dodatkowej przestrzeni magazynowej — możesz na nas liczyć!

  Jesteśmy polską firmą spedycyjną, która stale się rozwija, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się świata. Wysoką jakość naszych usług potwierdza zarówno grono zadowolonych klientów, jak i otrzymane nagrody oraz wyróżnienia. Sprawdź sam!

   

  Transport międzynarodowy — profesjonalne doradztwo i szybka wycena

   

  Współpracując z nami, otrzymasz opiekuna, który zadba o każdy Twój transport. Nasi stali Klienci mogą też liczyć na wydłużony termin płatności do 30 dni. Wiemy, że w tej branży liczy się czas, dlatego przygotujemy Ci wycenę najszybciej na rynku!

  Umów się z nami na bezpłatną konsultację, podczas której poznamy potrzeby Twojej firmy, wskażemy ewentualne obszary do optymalizacji i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Potrzebujesz bezpłatnego doradztwa i wyceny transportu? Skontaktuj się z nami!

   

  Transport międzynarodowy — współpracuj z fachowcami

   

  Za sukcesem naszej firmy stoją ludzie. Firma transportowa PEKO Spedycja skupia najlepszych ekspertów w dziedzinie spedycji. Nasi pracownicy to specjaliści wykorzystujący na co dzień swoją wiedzę, doświadczenie i cenne umiejętności. To właśnie dzięki nim import i eksport towarów w skali globalnej przebiega sprawnie, szybko i bezpiecznie!

  Powierzając realizację zlecenia na transport międzynarodowy zespołowi ekspertów, możesz mieć pewność, że usługa spedycji będzie wykonana na najwyższym poziomie — terminowo i z troską o bezpieczeństwo.

   

  spedycja międzynarodowa PEKO Spedycja

   

  Kompleksowe usługi transportu międzynarodowego w PEKO Spedycja

   

  Do tematu transportu międzynarodowego podchodzimy kompleksowo. Co to oznacza? Jako profesjonalna firma spedycyjna zapewniamy nie tylko sprawny przewóz towarów, które na czas trafiają do punktu docelowego, ale także zajmujemy się niezbędną dokumentacją, magazynowaniem i ubezpieczeniem ładunków. Aby jeszcze bardziej odciążyć naszych klientów, oferujemy także obsługę celną.

  Szeroki zakres usług obejmujący wszystkie kanały transportu oraz indywidualne podejście do każdego Klienta wyróżniają nas na rynku. Jesteśmy elastyczni i chętnie szukamy nowych rozwiązań — dzięki temu możemy zaproponować ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Takie podejście jest niezwykle praktyczne i maksymalnie Cię odciąży, zapewniając spokój i poczucie bezpieczeństwa.

   

  Dlaczego warto z nami współpracować?

   

  PEKO Spedycja Międzynarodowa to firma transportowa świadcząca usługi spedycyjne o zasięgu globalnym. Decydując się na współpracę z nami, zyskasz pomocnego partnera, który wesprze Cię na każdym etapie transportu towarów. Dzięki temu będziesz mógł ze spokojem zajmować się swoją firmą i obserwować jak sprawna spedycja wpływa na jej rozwój.

  Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że:

  • pomożemy Ci na etapie planowania transportu,
  • wynegocjujemy korzystne stawki z przewoźnikami,
  • zabezpieczymy towar przed uszkodzeniem lub utratą,
  • będziemy nadzorować cały proces transportu,
  • otrzymasz zawsze aktualne statusy, wiedząc, gdzie znajduje się Twój ładunek.

  Aby jeszcze bardziej usprawnić transport międzynarodowy, możemy zająć się także sprawami celnymi — dysponujemy własną PEKO Agencją Celną, realizującą odprawę celną, w tym wszystkie procedury w każdym konkretnym Urzędzie Celnym.

  W trakcie wieloletniego działania w transporcie międzynarodowym doskonale poznaliśmy rynek i nawiązaliśmy kontakty ze sprawdzonymi partnerami — armatorami, liniami lotniczymi, ubezpieczycielami i przewoźnikami drogowymi. Dlatego możesz być pewien, że poradzimy sobie z każdym zadaniem. Nasze usługi transportowe są na najwyższym poziomie — wiemy, na czym polega sprawna spedycja międzynarodowa. Z nami będziesz spokojny o swój transport!


  Dowiedz się więcej