Peko w liczbach


 • Kraje w których mamy agentów

  0
 • Jesteśmy na rynku już od

  0
  lat
 • Zrealizowaliśmy dostaw bez uszkodzeń

  0
  %
 • Spedycja Międzynarodowa Gdańsk Gdynia Warszawa

  Peko Spedycja z siedzibą w Gdańsku, Gdyni i Warszawie to firma specjalizująca się w spedycji międzynarodowej. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników łączy się z nowoczesnym podejściem do realizowanych usług w zakresie transportu drogowego, morskiego, kolejowego i lotniczego

  Dzięki kontaktom ze sprawdzonymi partnerami – renomowanymi armatorami, liniami lotniczymi, ubezpieczycielami, przewoźnikami drogowymi oraz siecią agentów rozlokowanych na całym świecie, PEKO Spedycja Międzynarodowa działa obecnie na wszystkich kontynentach.

  Nasze oddziały znajdują się w dużych miastach: Gdańsk, Gdynia, Warszawa, dzięki czemu nasi Klienci mogą zlecić usługi spedycyjne bezpośrednio u naszych wykwalifikowanych pracowników. PEKO Spedycja Międzynarodowa to nie tylko jedno z wielu przedsiębiorstw w branży, to przede wszystkim ludzie pełni pasji i nowoczesnego podejścia do realizowanych zadań.

  Oferta Peko Spedycja Gdańsk Gdynia Warszawa

  Peko Spedycja Międzynarodowa zapewnia kompleksową obsługę w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej:

  • Spedycja morska - kompleksowa obsługa transportu morskiego - nasze oddziały spedycji morskiej znajdują się w Gdyni, Gdańsku i Warszawie.
  • Spedycja drogowa - nasze biuro w Gdańsku i Gdyni zajmuje się obsługą transportu drogowego na terenie całej Polski oraz do/z dowolnej lokalizacji w Europie.
  • Spedycja kolejowa - oferujemy kompleksową obsługę ładunków w transporcie kolejowym i intermodalnym, zapraszamy do kontaktu z pracownikami oddziałów Peko spedycja kolejowa Gdańsk, Gdynia.
  • Spedycja lotnicza - kompleksową obsługę transportu lotniczego zapewni oddział w Warszawie i Gdańsku.

  Ponadto klienci mogą skorzystać z transportu specjalnego oraz obsługi celnej.

  Nasze biura w Trójmieście nie ograniczają usług transportowych do wybranych lokalizacji, z sukcesem realizujemy zlecenia transportu na terenie całego kraju i do/z dowolnego miejsca na świecie. Współpraca z wykwalifikowaną firmą w zakresie spedycji drogowej, morskiej, lotniczej oraz kolejowej to gwarancja doświadczenia, elastyczności proponowanych rozwiązań oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami Peko Spedycja.


  Dowiedz się więcej