Kariera

Praca w spedycji - PEKO Spedycja

 

Dołącz do zgranego 26-osobowego zespołu PEKO Spedycja Międzynarodowa, w którym spotkasz zarówno świeżo upieczonych absolwentów, jak i tych, którzy pracują od początku istnienia firmy (ponad 16 lat!). Pozwala nam to łączyć świeżość i nowe spojrzenie młodych pracowników z doświadczeniem tych, którzy są z nami od lat!

Niesamowicie ważny jest dla nas work-life balance oraz dobre samopoczucie całego zespołu!

Dołącz do PEKO! Aplikuj: praca@peko.pl

Nowe biuro w Sopocie

 

Nasze biuro znajduje się w centrum Sopotu w nowym biurowcu Good Point 761 na 4. piętrze. To powierzchnia 260m2, na której znajduje się otwarta przestrzeń do pracy, gabinety, odpowiednio wygłuszona sala działu sprzedaży i sala konferencyjna.

Sopot to wyjątkowe miasto, z piękną zielenią, zabytkowymi willami, kamienicami i parkami. Nasza lokalizacja pozwala na szybki transport – jesteśmy 100 m od Stacji SKM Sopot, tuż obok kilku przystanków autobusowych. W pobliżu bezpłatnie zaparkujesz auto (mapa), a na terenie biurowca – bezpiecznie pozostawisz rower.

W przerwie lunchowej możemy wybrać się do jednej z wielu otaczających nas kawiarenek, barów mlecznych czy restauracji. Dla bardziej aktywnych - spacer na sopocką plażę zajmie 15 minut!

Nasz zespół powstał lokalnie i rośnie, dzięki relacjom

Nasi współpracownicy polecają kolejnych członków zespołu: pracując z tymi, których znają, lubią i szanują. To sprawia, że w organizacji panuje niepowtarzalna atmosfera wsparcia i swobody komunikacji.

Komfort to podstawa naszej pracy

Rozumiemy, że każdy z pracowników ma inne potrzeby. Wszystkich nas łączy jednak jedno - cenimy sobie komfort pracy. Nikt więc nie będzie zerkał Ci przez ramię - będziesz odpowiedzialny za swój obszar. Bez obaw! Zawsze możesz liczyć na pomoc innych, jeśli coś przerośnie Twoje możliwości. Kieruje nami przeświadczenie: im lepiej się czujesz, tym lepiej pracujesz 🙂

Doświadczony zespół spedycyjny

W naszym zespole znajdują się osoby, które w spedycji pracują od ponad 16 lat! Doskonale wiemy, że zdobywanie doświadczenia to długotrwały i nigdy niekończący się proces, który można przyspieszyć tylko odpowiednim mentoringiem. Dołączając do zespołu możesz liczyć nie tylko na odpowiednie wdrożenie, ale też na stałe wsparcie swego rozwoju. Sprawdź, kogo szukamy: aplikuj i dołącz do Zespołu PEKO Spedycja Międzynarodowa!
Wyślij swoje CV na praca@peko.pl