Kariera

Dołącz do zgranego 26-osobowego zespołu PEKO Spedycja Międzynarodowa, w którym spotkasz zarówno świeżo upieczonych absolwentów, jak i tych, którzy pracują od początku istnienia firmy (ponad 16 lat!). Pozwala nam to łączyć świeżość i nowe spojrzenie młodych pracowników z doświadczeniem tych, którzy są z nami od lat!

Niesamowicie ważny jest dla nas work-life balance oraz dobre samopoczucie całego zespołu!

Dołącz do PEKO!

 

Nasze biuro znajduje się w centrum Sopotu w nowym biurowcu Good Point 761 na 4. piętrze. To powierzchnia 260m2, na której znajduje się otwarta przestrzeń do pracy, gabinety, odpowiednio wygłuszona sala działu sprzedaży i sala konferencyjna.

Sopot to wyjątkowe miasto, z piękną zielenią, zabytkowymi willami, kamienicami i parkami. Nasza lokalizacja pozwala na szybki transport – jesteśmy 100 m od Stacji SKM Sopot, tuż obok kilku przystanków autobusowych. W pobliżu bezpłatnie zaparkujesz auto (mapa), a na terenie biurowca – bezpiecznie pozostawisz rower.

W przerwie lunchowej możemy wybrać się do jednej z wielu otaczających nas kawiarenek, barów mlecznych czy restauracji. Dla bardziej aktywnych - spacer na sopocką plażę zajmie 15 minut!

Chcesz do nas dołączyć? Aplikuj: praca@peko.pl

Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy: