Spedycja morska – transport morski

Spedycja morska w Gdańsku i Gdyni to kompleksowa obsługa ładunków pełnokontenerowych (FCL) i drobnicowych (LCL) w transporcie morskim. Ten rodzaj spedycji obejmuje swoim zasięgiem dowolne miejsca na świecie i odbywa się z wykorzystaniem różnego rodzaju kontenerów: uniwersalnych drobnicowych, paletowych, poszerzonych, platformowych, chłodniczych, open top czy zbiornikowych.
Wysoka specyfikacja kontenerów transportowych umożliwia przewożenie towarów suchych, płynnych, gazowych i specjalnych. Kontenery chronią ładunki przed uszkodzeniem mechanicznym, niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi czy kradzieżą.

Pracownicy naszej firmy służą fachowym wsparciem i pomagają wybrać odpowiedni typ kontenera, tak aby jak najlepiej dostosować go do rodzaju transportowanego ładunku.

Spedycja morska z PEKO to gwarancja bezpieczeństwa przewożonych towarów i niższe koszty przewozu.

Spedycja morska Gdańsk Gdynia oferta

  • profesjonalna obsługa transportu pełnokontenerowego, drobnicowego, ładunków niebezpiecznych, ponadgabarytowych i niekonwencjonalnych,
  • kompleksowa organizacja zleceń obejmującą obsługę spedycyjną przesyłek morskich w systemie port-port i door-door oraz realizację zleceń dotyczących poszczególnych faz cyklu dostaw,
  • pomoc biznesowa, fachowe doradztwo spedycyjne, aktualny monitoring dostaw,
  • obsługa celna i ubezpieczenie cargo w zakresie all risk.

Spedycja morska (transport morski) to także usługi portowe na terenie kraju i za granicą. Firma PEKO zajmuje się pakowaniem, składowaniem, magazynowaniem, konfekcjonowaniem i dystrybucją towarów.

Poznaj ofertę Peko Spedycja

Spedycja lotnicza
Spedycja drogowa
Spedycja kolejowa

PEKO Spedycja Międzynarodowa
W. Jankowski, P. Stachura, Spółka Jawna

Spedycja morska Gdańsk

ul. Miałki Szlak 4/8
80-717 Gdańsk

e-mail: spedycjaoffice@peko.pl


Spedycja morska Gdynia – transport morski
ul. Kwiatkowskiego 60
81-156 Gdynia
tel.: +48 58 621 39 19
e-mail: gdynia@peko.pl


Spedycja morska Warszawa – transport morski
ul. Łopuszańska 24G
02-220 Warszawa
tel.: +48 22 292 18 18
e-mail: warszawa@peko.pl

Szybki kontakt