Transport morski

 

TRANSPORT MORSKI NIE MA PRZED NAMI TAJEMNIC

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży spedycyjnej. Działamy globalnie, a realizując zlecenia na transport, korzystamy z wszystkich dostępnych kanałów, w tym także z transportu morskiego. To daje nam dużą elastyczność i pozwala tworzyć oferty idealnie dostosowane do potrzeb.

Ponad szesnastoletnie doświadczenie, rozległa wiedza i wieloletnie kontakty w branży, pozwalają nam zaoferować Klientom usługi morskie na najwyższym możliwym poziomie. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy przygotują dla Ciebie odpowiednią ofertę oraz zorganizują transport morski Twoich towarów.

Jesteśmy liderem na rynku, co potwierdza liczne grono zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali. PEKO Spedycja Międzynarodowa to sprawdzony partner w transporcie. Postaw na wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm i skorzystaj z naszych usług transportu morskiego.

 

Kluczem do Twego sukcesu jest odpowiedni opiekun transportu! Potrzebujesz organizacji transportu morskiego? Powierz go nam >> skontaktuj się

 

SPEDYCJA MORSKA – TRANSPORT MORSKI

 

CZYM JEST SPEDYCJA MORSKA?

 

Spedycja morska to kompleksowa obsługa ładunków pełnokontenerowych (FCL) i drobnicowych (LCL) w transporcie morskim. Morska spedycja kontenerowa obejmuje swoim zasięgiem dowolne miejsca na świecie i odbywa się z wykorzystaniem różnych kontenerów do przewozów cargo. W zależności od rodzaju transportowanych towarów stosuje się odpowiedni rodzaj kontenera. Wyróżnia się między innymi kontenery uniwersalne, poszerzone, cysterny (tank container), platformowe (platform container), chłodnicze (refeer / refrigerated container), z otwieranym dachem (open top container), o bokach otwartych (open sided container), z otwartym dachem i bokiem (flat rack container) i tworty.

Wysoka specyfikacja kontenerów transportowych umożliwia przewożenie towarów suchych, płynnych, gazowych i specjalnych. Kontenery chronią ładunki przed uszkodzeniem mechanicznym, niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi czy kradzieżą.

Spedycja morska to proces koordynacji i zarządzania przemieszczaniem ładunków drogą morską. Ten rodzaj transportu stanowi ważny element łańcucha dostaw, który pomaga w transportowaniu towarów między krajami i kontynentami.

 

SPEDYCJA MORSKA — ETAPY

 

Spedycja morska składa się z kilku etapów, w tym m.in. z planowania i umieszczenia towaru w kontenerach, przemieszczania go na statku, odprawy celnej, a następnie dostarczania go do punktu docelowego. Transport jest kontrolowany na całej trasie. Koordynacja tych etapów oraz komunikaty o bezpiecznym przemieszczaniu się ładunku należą do obowiązków spedytora.

Zastanawiasz się, na jakiej zasadzie spedytor namierza lokalizację ładunku? Współczesne statki morskie są bardzo zaawansowane i wyposażone w nowoczesne technologie, takie jak systemy nawigacji GPS, automatyczne systemy manewrowania i kontroli ładunku. Te technologie pozwalają na bardziej efektywne i bezpieczne przemieszczanie ładunków.

 

transport morski PEKO Spedycja

 

SPEDYCJA MORSKA — ZNACZENIE W PRZEMYŚLE

 

Transport morski umożliwia sprawne przewożenie towarów zarówno w obrębie jednego państwa, jak i pomiędzy kontynentami. Fracht morski jest ważny dla wielu branż, w tym dla przemysłu samochodowego, elektronicznego, farmaceutycznego i spożywczego. Wiele towarów, takich jak samochody, urządzenia elektroniczne i leki, jest przemieszczanych właśnie drogą morską.

 

JAK MOŻEMY POMÓC – ORGANIZACJA TRANSPORTU MORSKIEGO

 

Oferujemy najwyższej jakości usługi morskiej spedycji kontenerowej. Nasz zespół skupia ekspertów, którzy służą fachowym wsparciem na każdym etapie przewozu. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni typ kontenera, tak aby jak najlepiej dostosować go do rodzaju transportowanego ładunku. Spedytorzy będą nadzorować cały proces od załadowania frachtu na statek po dotarcie do miejsca przeznaczenia i rozładowanie go w porcie docelowym. Oferujemy także obsługę celną.

Nasze kompleksowe podejście do spedycji morskiej uwolni Cię od wielu obowiązków formalnych oraz stresu. Dzięki współpracy z profesjonalną firmą transportową możesz spokojnie odetchnąć.

Spedycja morska z PEKO to gwarancja bezpieczeństwa przewożonych towarów i niższe koszty przewozu.

 

KOMPLEKSOWA OFERTA W ZAKRESIE TRANSPORTU MORSKIEGO

 

Co obejmuje nasza usługa transportu morskiego? Podejmując z nami współpracę w zakresie przewozu ładunków drogą morską, otrzymasz:

 • profesjonalną obsługę transportu pełnokontenerowego, drobnicowego, ładunków niebezpiecznych, ponadgabarytowych i niekonwencjonalnych,
 • kompleksową organizację zleceń obejmującą obsługę spedycyjną przesyłek morskich w systemie port-port i door-door oraz realizację zleceń dotyczących poszczególnych faz cyklu dostaw,
 • pomoc biznesową,
 • fachowe doradztwo spedycyjne,
 • aktualny monitoring dostaw,
 • obsługę celną,
 • ubezpieczenie cargo w zakresie all risk.

Transport morski we współpracy z PEKO Spedycja to także usługi portowe na terenie kraju i za granicą oraz pakowanie, składowanie, magazynowanie, konfekcjonowanie i dystrybucja towarów.

 

TRANSPORT MORSKI BEZ GRANIC

 

Firma PEKO Spedycja Międzynarodowa obsługuje zlecenia obejmujące przewozy morskie pomiędzy Polską a dowolnym miejscem na świecie.

Dzięki siatce sprawdzonych armatorów realizujemy zlecenia przewozu kontenerów nie tylko w obrębie państw sąsiednich, ale także z i do odległych rejonów niezależnie od szerokości geograficznej. Dzięki temu towary mogą być przewożone nawet na znaczne odległości, przy kosztach niższych w porównaniu do transportu lotniczego czy lądowego.

 

SPEDYCJA MORSKA — BEZPIECZNY SPOSÓB PRZEWOZU TOWARÓW

 

Transport morski ze względu na cenę stanowi najbardziej konkurencyjne rozwiązanie wśród dostępnych środków transportu. Jeśli potrzebujesz przewozu drogą morską, służymy pomocą. Oferujemy profesjonalne usługi obejmujące:

 • fracht morski pełnokontenerowy (FCL — full container load),
 • drobnicę morską (LCL — less than container load),
 • ładunki ponadgabarytowe,
 • ładunki nieskonteneryzowane,
 • konsolidację odbiorcy (BCN — Buyer’s consolidation services).

Realizujemy morską spedycję kontenerową na całym świecie, korzystając z najlepszych połączeń i współpracując wyłącznie ze sprawdzonymi armatorami i agentami. Z naszą pomocą bezpiecznie i sprawnie przetransportujesz swoje towary z i do dowolnego miejsca na świecie.

Zajmiemy się odbiorem przesyłek i kontenerów morskich od nadawcy, zorganizujemy fracht oceaniczny, obsługę portową i dobierzemy optymalną trasę dla Twojego ładunku.

Z nami przewieziesz każdy ładunek — zajmujemy się przewozem towarów o większych gabarytach, jak i towarów drobnicowych.

Od lat dbamy, aby świadczyć naszym Klientom usługi na najwyższym możliwym poziomie. Przekonaj się o tym osobiście!

 

spedycja morska transport morski peko spedycja

 

SPEDYCJA KONTENEROWA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

 

W naszej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm, który zapewnia pełne zadowolenie naszych Klientów. Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego jesteśmy elastyczni i potrafimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie w obliczu szybko zmieniających się warunków rynkowych.

Wieloletnie doświadczenie pomaga nam realizować wszystkie zlecenia związane z transportem morskim, bez względu na ich skalę oraz specyfikę. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowany przez nas transport morski był realizowany w sposób odpowiedzialny i profesjonalny, zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających Klientów.

Realizujemy zlecenia dla różnych branż, w tym dla przemysłu samochodowego, elektronicznego, farmaceutycznego, energetycznego czy FMCG. Obsługujemy mniejsze biznesy, jak i te działające na szeroką skalę. Z nami masz pewność, że Twoje towary dotrą do punktu docelowego na czas i w nienaruszonym stanie.

 

SPEDYCJA MORSKA — KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTU WODNEGO OD PEKO SPEDYCJA

 

Gwarantujemy najwyższej jakości usługi morskie w zakresie spedycji – śmiało możemy powiedzieć, że to nasza specjalność. Jak już wspomnieliśmy, zajmujemy się przewozem kontenerów na terenie całego świata, uwzględniając w naszych usługach indywidualne potrzeby i wymagania klientów.

W usługach transportowych, w tym także w transporcie morskim, stawiamy na kompleksowe rozwiązania. Nasze usługi obejmują więc nie tylko organizację załadunku i rozładunku w portach polskich i zagranicznych, ale także obsługę dokumentacji czy ubezpieczenia.

 

TRANSPORT MORSKI — KOMPLEKSOWA OFERTA

 

Dla Ciebie zajmiemy się:

 • profesjonalną obsługą transportu morskiego: drobnicowego i pełnokontenerowego, a także ładunków niebezpiecznych czy ponadgabarytowych,
 • kompleksową organizacją każdego zlecenia, a w tym obsługą spedycyjną przesyłek morskich w systemach port-port oraz door-door,
 • realizacją zleceń dotyczących poszczególnych faz cyklu dostaw,
 • obsługą celną i ubezpieczeniem ładunku w zakresie all risk.

Oferujemy Ci profesjonalną pomoc biznesową, fachowe doradztwo spedycyjne oraz aktualny monitoring dostaw.

Szybko przekonasz się o tym, że dzięki naszym usługom spedycja morska stanie się nie tylko łatwiejsza, ale także bardziej efektywna. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania, a my pomożemy, przygotowując ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Zobacz również:

Szybki kontakt