Spedycja kolejowa Gdańsk Gdynia

Wielotorowe myślenie o transporcie sprawdza się zwłaszcza w spedycji kolejowej… Przewozy po żelaznych szynach to jedna z najstarszych, ale  wciąż dynamicznie rozwijających się  gałęzi  spedycji. Dzięki kolejowemu transportowi kontenerowemu, dostarczenie ładunków do i z Chin trwa zaledwie 14 dni!

Dzięki firmie PEKO Spedycja Miedzynarodowa, transport kolejowy to gwarancja optymalizacji czasu i kosztów dostawy w zależności od wykorzystanych środków transportu i długości trasy. Przykładowo – spedycja kolejowa z Dalekiego Wschodu stanowi świetną alternatywę dla kosztownego frachtu lotniczego i czasochłonnego frachtu morskiego. Atutem tego rozwiązania jest także redukcja emisji dwutlenku węgla.

Celem naszej firmy jest bezpieczne, szybkie i sprawne dostarczenie określonego towaru. Dzięki zatrudnionemu zespołowi profesjonalistów, PEKO oferuje kompleksową obsługę ładunków pełno-kontenerowych (FCL) oraz drobnicowych (LCL) w transporcie kolejowym i intermodalnym.

Spedycja kolejowa Gdańsk Gdynia oferta

  • eksport i import w systemie terminal kolejowy – terminal kolejowy we współpracy z najlepszymi operatorami kolejowymi do/z dowolnego miejsca w Chinach oraz w kraju,
  • eksport i import w systemie door-door w oparciu o sieć sprawdzonych partnerów i agentów kolejowych do/z dowolnego miejsca w Chinach oraz w kraju,
  • również jako ogniwo transportu intermodalnego: kolej-droga lub droga-kolej-morze do wybranych krajów europejskich,
  • logistyczną obsługę towarów w terminalu kolejowym i na miejscu wyładunku,
  • ubezpieczenie cargo w zakresie all risk.

Poznaj ofertę Peko Spedycja

Spedycja morska
Spedycja lotnicza
Spedycja drogowa

PEKO Spedycja Międzynarodowa
W. Jankowski, P. Stachura, Spółka Jawna

ul. Miałki Szlak 4/8
80-717 Gdańsk

e-mail: spedycjaoffice@peko.pl


 

 

 

 

Szybki kontakt