PEKO Spedycja Międzynarodowa - poznaj nas!

Jesteśmy na rynku od lat, dbając o relacje

 

  • Jesteśmy zespołem 26 ekspertów - zróżnicowanych pod względem wieku i posiadanego doświadczenia. Każdy wnosi coś niepowtarzalnego, dzięki czemu możemy się stale rozwijać!
  • Mamy 16 lat doświadczenia na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Nasz team to wyspecjalizowane działy, zajmujące się poszczególnymi rodzajami transportu: morskim, kolejowym, lotniczym i drogowym

Nasze biuro znajduje się w centrum Sopotu – w nowym biurowcu Good Point 761. Lokalizacja pozwala nam na łatwy dostęp do krajowych portów w Gdańsku i Gdyni.

 

Posiadane doświadczenie pozwala nam działać szybko i skutecznie

 

W naszym zespole znajdują się osoby, które w spedycji pracują od ponad 16 lat! Doskonale wiemy, że zdobywanie doświadczenia to długotrwały i nigdy niekończący się proces.
Nie ma spedycji bez sytuacji niespodziewanych. Zdarzenia losowe, powodujące utrudnienia w dostawie to nasza codzienność. Jesteśmy jednak odporni na stres, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak działać - szybko i skutecznie.

Współpracując z nami, będziesz mógł skupić się na rozwoju swego biznesu, zamiast martwić się swoim transportem.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc >>>

 

Realizujemy kompleksowe usługi, w zakres których wchodzi:

Jesteśmy ekspertami w organizacji transportu międzynarodowego, specjalizując się:

  • szczególnie w imporcie z Chin (drogą morską i kolejową)
  • w transporcie z/do pozostałych krajów Azji, a także Afryki i Ameryki Południowej
  • w transporcie z/do Polski

Posiadamy własną PEKO Agencję Celną  która istnieje od 30 lat na rynku, budując swoje relacje w branży. Tworzy ją 45-osobowy Zespół w oddziałach w Gdańsku, Gdyni, Tczewie, Iławie, Kwidzynie i Olsztynie.

 

Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami >>>

 

 

 

Jesteśmy tu dla Ciebie: pozwól nam pomóc w rozwoju Twego biznesu

 

Znamy potrzeby naszych Klientów i wiemy, czego od nas oczekują. Jesteśmy po to, byś Ty nie musiał martwić się swoim transportem. Stając się naszym Klientem otrzymasz stałego opiekuna, który doradzi Ci, co będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla Twego biznesu.

Realizujemy usługi przede wszystkim dla firm z sektora MŚP, wspierając zarówno bardzo doświadczone organizacje, jak i te, które dopiero zaczynają organizować swój transport.

Sprawdź opinie naszych Klientów >