Transport lądowy

 

Jako profesjonaliści oferujący szeroki zakres usług z zakresu spedycji, w swojej ofercie mamy również transport lądowy. Działamy zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, świadcząc usługi transportowe w sposób bezpieczny, uwzględniając nie tylko indywidualne potrzeby naszych Klientów, ale i bezpieczeństwo transportowanego ładunku. Transport lądowy dotyczy działań związanych z koordynacją i planowaniem przewożenia towaru drogą lądową, czyli odpowiednimi środkami transportu (samochody ciężarowe, kolej). Koordynujemy każdy etap transportu, troszcząc się o pełne zadowolenie naszych Klientów.

 

Kluczem do Twego sukcesu jest odpowiedni opiekun transportu! Potrzebujesz organizacji transportu lądowego? Powierz go nam >> skontaktuj się

 

Współpraca w transporcie lądowym — jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

 

Nasz zgrany zespół to grupa prawdziwych pasjonatów spedycji międzynarodowej, których wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klienta i wieloletnie doświadczenie w branży — na rynku krajowym i zagranicznym. Jako profesjonaliści, zajmujemy się realizowaniem usług w sposób kompleksowy — zlecasz nam konkretny transport, ustalamy szczegóły, a my w tym czasie dbamy o to, by Twój towar dotarł do punktu docelowego bezpiecznie i bez ukrytych kosztów.

W transporcie lądowym uwzględniamy nie tylko rodzaj załadunku, ale i jego gabaryty, dzięki czemu doskonale wiemy, jak dobrać do rodzaju konkretnego towaru środek transportu. W zakresie naszych usług jest także organizacja transportu ładunków niebezpiecznych (ADR), które mogą wymagać dodatkowych uprawnień firm transportowych, czy dokumentacji umożliwiającej wysyłkę towaru za granicę, do konkretnego kraju.

Transport lądowy jest chętnie wykorzystywany przez naszych Klientów jako składowa transportu intermodalnego i multimodalnego.

Tak samo jak Tobie, zależy nam na szybkiej realizacji zlecenia spedycyjnego. Podczas organizacji transportu ważna jest niezawodność przewoźników, przewidywanie i prognozowanie ewentualnych trudności na trasie, szybkie reagowanie i bezpieczeństwo.

Transport lądowy, w którym uwzględniamy wszystkie jego aspekty i detale, jest jednym z procesów wpływających na rozwój handlu oraz wielu innych branż, które dzięki nabywaniu określonych dóbr mogą dynamicznie poszerzać swoje horyzonty w biznesie, czym przysługują się gospodarce i sobie samym. Jeżeli poszukujesz firmy spedycyjnej, która Cię nie zawiedzie, zdecyduj się na nasze usługi!

 

transport lądowy PEKO Spedycja

 

Transport lądowy – zaufaj ekspertom z PEKO Spedycja

 

Jako firma spedycyjna, oferujemy kompleksowe usługi transportu lądowego, w tym przewozy intermodalne i multimodalne, transport specjalistyczny oraz logistykę magazynową. Posiadamy własną agencję celną, która istnieje od 30 lat na rynku i tworzy ją 45-osobowy zespół w oddziałach w Gdańsku, Gdyni, Tczewie, Iławie, Kwidzynie i Olsztynie. Współpracujemy przede wszystkim z firmami z sektora MŚP, wspierając zarówno bardzo doświadczone organizacje, jak i te, które dopiero zaczynają organizować swój transport.

Współpracując z nami, możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu, zamiast martwić się swoim transportem. Znamy potrzeby swoich Klientów i wiemy, czego dokładnie od nas oczekują. Korzystając z naszych usług, otrzymasz stałego opiekuna, który zawsze doradzi Ci, co będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla Twojego biznesu. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczny i terminowy transport towarów w transporcie międzynarodowym.

 

Zalety transportu lądowego w spedycji międzynarodowej

 

Jedną z głównych zalet transportu lądowego jest elastyczność i dostępność. Umożliwia on dostarczenie towarów bezpośrednio do miejsca docelowego, bez konieczności przewozu do portu czy lotniska.

Transport lądowy jest zazwyczaj szybszy niż transport morski, zwłaszcza na krótszych dystansach. Jest to szczególnie ważne w przypadku produktów o krótkim terminie ważności czy towarów sezonowych.

W transporcie lądowym możliwe jest monitorowanie i kontrolowanie ładunku podczas całego procesu transportowego, co zwiększa jego bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko uszkodzeń czy innych strat.

Transport lądowy umożliwia przewóz różnorodnych towarów – od produktów spożywczych po maszyny przemysłowe, a jego koszt jest stosunkowo niski w porównaniu do transportu lotniczego czy morskiego.

 

Transport lądowy z PEKO Spedycja Międzynarodowa – z nami przejdziesz gładko przez wszystkie procedury!

 

Transport lądowy z PEKO Spedycja Międzynarodowa to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Oferuje szeroki zakres usług z zakresu spedycji, w tym transport lądowy na rynku międzynarodowym. Działając na rynku od ponad 16 lat, zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów.

Jesteśmy zgranym zespołem prawdziwych pasjonatów spedycji, których wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klienta i wieloletnie doświadczenie w branży. Zajmujemy się realizowaniem usług w sposób kompleksowy, dbając o to, by Twój towar dotarł do punktu docelowego bezpiecznie i bez ukrytych kosztów.

W transporcie lądowym uwzględniamy nie tylko rodzaj załadunku, ale i jego gabaryty, dzięki czemu doskonale wiemy, jak dobrać środek transportu do rodzaju konkretnego towaru. W zakresie usług naszej firmy jest także organizacja transportu ładunków niebezpiecznych (ADR), które mogą wymagać dodatkowych uprawnień firm transportowych, czy dokumentacji umożliwiającej wysyłkę towaru za granicę, do konkretnego kraju.

Transport lądowy jest chętnie wykorzystywany przez naszych klientów jako składowa transportu intermodalnego i multimodalnego. Oferujemy:

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania!

Szybki kontakt